Hizmetlerimiz:

Yeminli Tercüme Yeminli ve noter tasdikli çeviri hizmeti yasal amaçlarla resmi yetkililere sunulması gereken resmi evrakların tercümesi için sunduğu bir hizmettir.

Teknik Tercüme Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik işlerinizin tercümesi yapılır.

Hukuki Tercüme Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır.

Tercüme:

Acil Tercüme Acil tercüme konusunda uzman bir ekip. Kalite standartlarına uygun tercüme hizmeti.

Refakat Hizmetleri Yurtdışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti veya sizin yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz refakat hizmetlerini, deneyimli tercüman kadromuz ile sağlıyoruz

Simultane Tercüme Konuşmacı konuşurken aynı anda çeviri işleminin gerçekleştirildiği çeviri türüdür.

Hintçe Tercüme
 

 

HİNTÇE Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri

 

Ostim Tercüme in sunduğu HİNTÇE çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

HİNTÇE Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)

HİNTÇE – Türkçe – HİNTÇE matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

HİNTÇE Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)

HİNTÇE – Türkçe veya Türkçe – HİNTÇE noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

HİNTÇE Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)

Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce HİNTÇEya çevrilmesidir. Ostim Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

HİNTÇE Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)

Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızıngazete haberinin, firma tanıtımınınveya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan HİNTÇEya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Ostim Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

HİNTÇE Çapraz Çeviri

HİNTÇE bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin HİNTÇE – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Ostim Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

HİNTÇE Tercüme (Sözlü)

Ostim Tercüme HİNTÇE – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, HİNTÇE ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Ostim Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

HİNTÇE Masaüstü Yayıncılık

Ostim Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. HİNTÇE Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir HİNTÇE dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı HİNTÇE dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).

 

İVEDİK YEMİNLİ TERCÜME, İVEDİK YEMİNLİ TERCÜMANLAR ;

Tüm Dillerde Yeminli Tercüme ve Tüm Konularda Profesyonel Çeviri

İvedik Tercüme Bürosu - İvedik Çeviri Bürosu - İvedik Yeminli Tercüme Bürosu

BATIKENT TERCÜME BÜROSUOSTİM TERCÜME BÜROSUİVEDİK ORGANİZE TERCÜME BÜROSUSİNCAN TERCÜME BÜROSUYENİMAHALLE TERCÜME BÜROSUERYAMAN TERCÜME BÜROSUETİMESGUT TERCÜME BÜROSU,GİMAT TERCÜME BÜROSUDEMETEVLER TERCÜME BÜROSUANKARA TERCÜME BÜROSUKIZILAY TERCÜME BÜROSUÇAYYOLU TERCÜME BÜROSU

( 0 Votes )

 

Tercüman Haber Bülteni

Tercüme Bürosu Haber Bülteni

Bizi Takip Edin