Hizmetlerimiz:

Yeminli Tercüme Yeminli ve noter tasdikli çeviri hizmeti yasal amaçlarla resmi yetkililere sunulması gereken resmi evrakların tercümesi için sunduğu bir hizmettir.

Teknik Tercüme Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik işlerinizin tercümesi yapılır.

Hukuki Tercüme Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır.

Tercüme:

Acil Tercüme Acil tercüme konusunda uzman bir ekip. Kalite standartlarına uygun tercüme hizmeti.

Refakat Hizmetleri Yurtdışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti veya sizin yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz refakat hizmetlerini, deneyimli tercüman kadromuz ile sağlıyoruz

Simultane Tercüme Konuşmacı konuşurken aynı anda çeviri işleminin gerçekleştirildiği çeviri türüdür.

Simultane Tercüme
 

 

altKonuşmacı konuşurken aynı anda çeviri işleminin gerçekleştirildiği çeviri türüdür. Bu tercümede tercüman için ses yalıtımı sağlanmış bir kabin; konuşmacılar için mikrofon ve izleyicilere dağıtılacak kulaklık sistemi gerekmektedir.

Simültane çeviri gerçek zamanlı sözlü çeviridir: Konuşmacılar duraklamaksızın normal şekilde konuşmaya devam ederken, simültane çevirmen konuşmayı dinler ve aynı anda diğer bir dile tercüme eder. Simültane çevirmenler konferans alanında ses geçirmez bir kabin içinde oturur ve sesleri kablosuz teknoloji kullanılarak mikrofon aracılığıyla iletilir. Katılımcıların her biri kablosuz alıcılı bir kulaklık sayesinde simültane çevirmenin söylediklerini işitir. Konferanslar birden çok dile tercüme edildiği zaman, her dil ayrı kanaldan yayınların ve kalıtımcılar hangi konuşmayı hangi dilde dinlemek isterse o dili seçer. Bu şekilde aynı konuşma için 10 farklı dilde simültane tercüme hizmeti sağlayabiliriz.

Ostim Tercüme Bürosu, Ankara’nın her noktasına, bölgede ihtiyaç duyulan yabancı dillerde simültane çeviri hizmeti sunmaktadır. Simültane çeviri için tasarlanan ses yalıtımlı kabinler ve çevirinin doğru yayınlanmasını sağlayacak ses sistemleri deneyimli teknisyenlerimiz tarafından kurulur. Teknisyenlerimiz etkinlik için mikrofon sistemleri kurabilir, canlı olarak kayıt yapabilir (konuşmacı ve simültane çevirmenin söyledikleri) ve deşifre ya da özet için kaset veya CD şeklinde müşteriye teslim edebilir.

İster uzun dönemli etkinlikler, ister bir ya da birkaç saatlik etkinlikler için bizden hizmet talep edebilirsiniz. Büyük, küçük tüm simültane çeviri ihtiyaçlarınıza cevap verebilir size deneyimli ekibimizle çözüm sunabiliriz.

İngilizce, Almanca, Rusça dillerinde güvenilir ve deneyimli simültane çevirmenlerle çalışmaktayız.

 

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME, ANKARA YEMİNLİ TERCÜMANLAR ;

Tüm Dillerde Yeminli Tercüme ve Tüm Konularda Profesyonel Çeviri

ANKARA,İZMİR,İSTANBUL Tercüme Bürosu – ANKARA,İZMİR,İSTANBUL  Çeviri Bürosu - ANKARA Yeminli Tercüme Bürosu

Yenimahalle Tercüme Bürosu, Batıkent Tercüme Bürosu, Demetevler Tercüme Bürosu, Çayyolu Tercüme Bürosu, Ostim Tercüme Bürosu, İvedik Organize Tercüme Bürosu, Şaşmaz Tercüme Bürosu, Gersan Tercüme Bürosu, Ümitköy Tercüme Bürosu, Kazan Tercüme Bürosu, Dikmen Tercüme Bürosu, Çankaya Tercüme Bürosu, Sincan Tercüme Bürosu, Bürosu, Eryaman Tercüme Bürosu, Etlik Tercüme Bürosu, Bürosu, Kızılay Tercüme Bürosu,

İngilizce, Almanca, Japonca,Çince, Rusça, Fransızca, Arapça, Farsça,Gürcüce, İtalyanca, Osmanlıca,Azerice, Hintçe, Bulgarca,Yunanca, İspanyolca, Galce,Fince, Ukraynaca, Romence,İbranice, Ermenice, Sırpça,Makedonca, Urduca, Moğolca,Vietnamca, Korece, Özbekçe,Kazakça, Lehçe, Danca,Norveçce, İsveçce,

Ostim Tercüme

TEL: 0.312 394 30 83

FAX: 0.312 394 44 87

e-mail:  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

msn:  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

www.ostimceviri.com

( 2 Votes )

 

 

Tercüman Haber Bülteni

Tercüme Bürosu Haber Bülteni

Bizi Takip Edin