Hizmetlerimiz:

Yeminli Tercüme Yeminli ve noter tasdikli çeviri hizmeti yasal amaçlarla resmi yetkililere sunulması gereken resmi evrakların tercümesi için sunduğu bir hizmettir.

Teknik Tercüme Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik işlerinizin tercümesi yapılır.

Hukuki Tercüme Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır.

Tercüme:

Acil Tercüme Acil tercüme konusunda uzman bir ekip. Kalite standartlarına uygun tercüme hizmeti.

Refakat Hizmetleri Yurtdışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti veya sizin yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz refakat hizmetlerini, deneyimli tercüman kadromuz ile sağlıyoruz

Simultane Tercüme Konuşmacı konuşurken aynı anda çeviri işleminin gerçekleştirildiği çeviri türüdür.

Ardıl Tercüme
 

 

Çevirmen konuşmacının cümlesini ya da paragrafını bitirmesinden sonra, konuşma sırasında aldığı notların da yardımıyla söylenenleri çevirir.

Çevirmenlik hizmetinin sabit bir ortamda olmadığı, örneğin yabancı ülkelere diplomatik ya da iş seyahatleri yapanlara ya da yabancı ülkelerden aynı amaçla gelenlere, çevirmenin yanlarında refakat ederek iletişim gereksinimini doğduğu anda çeviri hizmeti vermesini amaçlayan sözlü çeviri türüdür. Çevirmen, bu kişinin her yerde yanındadır ve gerektiği anda devreye girerek o kişinin dili ve kulağı olur.

 

 

Konferans Çevirisi

Konuşmacı konuşmasını yaparken çevirmeninde aynı anda çevirisini cihaz kullanarak yaptığı çeviri türüdür. Çevirmenler iki kişi olarak, bu tür çeviri için donanımı ve tasarımı özel yapılmış kulaklıklı ve mikrofonlu bir kabinde otururlar. Yaklaşık 20-30 dakikalık sürelerde sıra değişerek kulaklıktan konuşmayı dinlerken aynı anda diğer dile çevirirler.

Video Konferans Çevirisi

Video Konferans ÇevirisiBu tür çeviri, günümüz teknolojisindeki son değişikliklerin, birbirinden uzak yerlerde olup çeşitli nedenlerle bir araya gelemeyen insanlar arasında iletişimi ve konferansı mümkün kılmasıyla gündeme gelmiştir. Bu çeviri için kullandığımızı donanımların tümü AIIC (Uluslararası Konferans Çevirmenleri Birliği) standartlarına uygundur.

Tüm Dünya Dillerinde Yeminli Tercüme Hizmetleri
''Certified Translation Services Center for All The World's Languages''

OSTİM TERCÜME

Web          : www.ostimceviri.com
Web          : www.fuaragidiyoruz.com
Web          : www.osivtur.com
Phone       : +90(312) 394 30 83
Fax           : +90(312) 394 44 87
GSM (ALİ KOÇER)       : 0553 260 75 77
GSM (FERHAT TUNÇ)  : 0537 066 10 20
Adress    :İvedik OSB. 21. Cadde No:117 İ.O.S.B OSTİM/ANKARA

TERCÜME - Uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı turlar, otel rezervasyonu, seminer - kongre,tercüme , transfer - taşıma ve araç kiralama hizmetleri, vize danışmanlığı.

Unutmayınız, doğru bilgi zamandan tasarruftur..
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler...

“Önceliğimiz Doğruluk, Kalite ve Güvenilirliktir”
“Our priorities are correctness, quality and reliability”


( 1 Vote )

 

 

Tercüman Haber Bülteni

Tercüme Bürosu Haber Bülteni

Bizi Takip Edin