Hizmetlerimiz:

Yeminli Tercüme Yeminli ve noter tasdikli çeviri hizmeti yasal amaçlarla resmi yetkililere sunulması gereken resmi evrakların tercümesi için sunduğu bir hizmettir.

Teknik Tercüme Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik işlerinizin tercümesi yapılır.

Hukuki Tercüme Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır.

Tercüme:

Acil Tercüme Acil tercüme konusunda uzman bir ekip. Kalite standartlarına uygun tercüme hizmeti.

Refakat Hizmetleri Yurtdışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti veya sizin yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz refakat hizmetlerini, deneyimli tercüman kadromuz ile sağlıyoruz

Simultane Tercüme Konuşmacı konuşurken aynı anda çeviri işleminin gerçekleştirildiği çeviri türüdür.

Web Tasarım ve Internet Hizmetleri
 

Potansiyel müşterilerinize firmanızı tanıtabilmenin, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilmenin ve müşterileriniz ile iletişime geçebilmenin yolu internetten geçiyor.

Ne Yapıyoruz ?

 

 • Firmanınızın kurumsal imajını en iyi şekilde ortaya koyacak görsel tasarımı ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.
 • Web sitenizde kendinizi ve ürünlerinizi/hizmetlerinizi tanıtacağınız içeriğin hazırlanması için gerekli danışmanlığı veriyoruz.
 • Sitenizin görsel tanıtımında ve ürünlerinizin tanıtımında kullanılacak resim, grafik, video gibi materyalin hazırlanmasında ihtiyaç duyacağınız desteği, danışmanlığı ve eğitimi veriyoruz.
 • Web sitenizin görsel tasarımını ve içeriğini yönetmenizi sağlayacak içerik yönetim sistemini sağlıyoruz.
 • Web Sitesi projenizin başından sonuna kadar proje yönetimini gerçekleştiriyor, siteniz yayına başladıktan sonra da danışmanlığımızla sürekli yanınızda oluyoruz.
 • Web sitenizin ve e-posta hesaplarınızın barındırma hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek şekilde gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Gerçekleştiriyoruz ?

 • Sitenizin oluşturulması baştan sona bir Web Sitesi Geliştirme Projesi olarak ele alıyor ve mevcut durum tespiti, ihtiyaç analizi, uygulama ve destek aşamalarının tamamını yöneterek, projenizin istediğiniz şekilde eksiksiz ve zamanında gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.
 • Sitenizin içeriğini, yani sayfalarınızı oluşturacağınız, güncelleyeceğiniz Joomla İçerik Yönetim Sisteminin kurulumunu gerçekleştirip gerekli ayarlarını yapıyoruz.
 • Proje çalışmamız esnasında tespit edilen ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereksinim duyulan ek uygulama bileşenlerini sitenize ekliyoruz.
 • Web sitenizde ihtiyaç duyulacak tüm görsel ve işitsel materyalin internette yayınlanabilir formatta hazırlanması konusunda gerekli danışmanlığı ve teknik desteği veriyoruz. Bu amaçla, elinizde bulunan materyalin taranması, boyutlandırılması, yayınlanabilir şekilde yeniden düzenlenmesi/temizlenmesi gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz.
 • Müşterileriniz veya ziyaretçilerinizle iletişime geçmek, onlardan istediğiniz bilgileri toplamak ve veritabanınızda saklamak, raporlamak için ihtiyaç duyacağınız veri giriş formlarınız tasarlıyoruz.
 • Ürünlerinizi katalog olarak yayınlamak, web üserinden satışını gerçekleştirmek isterseniz, ürün kataloğunuzun yayınlanmasında ve satışında kullanılacak ürün kataloğu ve e-ticaret uygulamalarının kurulumunu ve uyarlamalarını gerçekleştiriyoruz.
 • İhtiyaç analizi sonucunda ortaya konan ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda gerekli kontrol ve testleri sizinle birlikte gerçekleştiriyor, vereceğiniz onay sonrasında sayfalarınızı yayına açıyoruz.

 

 

İhtiyaçlarınız doğrultusunda kurumsal imajınızı en iyi şekilde ortaya koyan, işlevsel ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak internet sitenizin oluşturulması için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek.

Yazılı tercüme konusundaki uzmanlığımızı, çok dilli web sitesi tasarımı yetkinliğimiz ile birleştirerek, farklı dilleri konuşan hedef müşteri kitlenize yönelik web sitelerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Tüm Dünya Dillerinde Yeminli Tercüme Hizmetleri
''Certified Translation Services Center for All The World's Languages''

OSTİM TERCÜME

Web          : www.ostimceviri.com
Web          : www.fuaragidiyoruz.com
Web          : www.osivtur.com
Phone       : +90(312) 394 30 83
Fax           : +90(312) 394 44 87
GSM (ALİ KOÇER)       : 0553 260 75 77
GSM (FERHAT TUNÇ)  : 0537 066 10 20
Adress    :İvedik OSB. 21. Cadde No:117 İ.O.S.B OSTİM/ANKARA

TERCÜME - Uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı turlar, otel rezervasyonu, seminer - kongre,tercüme , transfer - taşıma ve araç kiralama hizmetleri, vize danışmanlığı.

Unutmayınız, doğru bilgi zamandan tasarruftur..
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler...

“Önceliğimiz Doğruluk, Kalite ve Güvenilirliktir”
“Our priorities are correctness, quality and reliability”


( 1 Vote )

 

Tercüman Haber Bülteni

Tercüme Bürosu Haber Bülteni

Bizi Takip Edin